Dodáváme materiály od výrobců:Materiály

Na této stránce bychom Vás chtěli seznámit s nejběžnějšími střešními krytinami a jejich základními vlastnostmi. Materiál odebíráme od renomovaných firem, které mají s výrobou střešních krytin dlouholeté zkušenosti. Pro druh krytiny se můžete rozhodnout buď sami, nebo Vám s výběrem té nejvhodnější rádi poradíme.

TONDACH

Pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce a sanace. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly - od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.

BRAMAC

Nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských
výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách: Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus, Římskou tašku a Bobrovku.

KM BETA

Betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).

IKO ŠINDEL

V současné době bouřlivého rozvoje používání této střešní krytiny v naší zemi není možné si nevšimnout mnoha střech rodinných domků, chatek, zahradních altánů i honosných a okázalých sídel firem a institucí pokrytých různobarevnými šindeli, které tak zpestřují okolí mnohdy jednotvárné a beztvaré střechy.

CEMBRIT

Je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.
  • Kontakt
Josef Bočkay ml.

Doubravická 1681/11,
Teplice, 415 01
tel.: +420 776 019 663
email: josefbockay@atlas.cz
web: www.tep-strech.cz

Josef Bočkay
Bohosudovská 5, Sobědruhy,
Teplice, 415 02
tel: +420 775 055 568


  • | www.tep-strech.cz | powered by J. Filip | 2009 |